"Jsme tu pro Vás"

Údržba nemovitostí

ZAJIŠTĚNÍ KONTROL, ŘEMESLNÝCH PRACÍ A OPRAV
OBSLUHY, DOZORY A SERVIS KOTELEN A VÝMĚNÍKŮ
ZAJIŠTĚNÍ POHOTOVOSTI PRO PŘÍPADY HAVÁRIÍ
ÚKLIDOVÁ SLUŽBA
OSTATNÍ SLUŽBY              NA SVĚŘENÝCH OBJEKTECH PROVÁDÍME PRAVIDELNÉ KONTROLY A  V PŘÍPADĚ ZJIŠTĚNÝCH ZÁVAD PROVEDEME, NEBO ZAJISTÍME OPRAVU.
V SOUČASNÉ DOBĚ ZAJIŠŤUJEME VĚTŠINU ŘEMESEL VLASTNÍMI SILAMI. K TOMU MÁME DOBŘE VYBAVENÉ POJÍZDNÉ A STACIONÁRNÍ DÍLENSKÉ ZÁZEMÍ.

             OKOLO SVĚŘENÝCH OBJEKTŮ ZAJIŠŤUJEME ODKLÍZENÍ SNĚHU A  Z CHODNÍKŮ JEJICH POSYPY, SEKÁNÍ TRÁVNÍKŮ A VYSÁVÁNÍ SPADANÉHO LISTÍ.             PROVÁDÍME PRAVIDELNÉ KONTROLY A ÚDRŽBY  KOTELEN, JEJICH FUNKCE, NASTAVENÍ A PROVÁDÍME ZÁPISY DO PŘÍSLUŠNÝCH DENÍKŮ. V PŘÍPADĚ PORUCHY NEPRODLENĚ PROVEDEME, NEBO ZAJISTÍME OPRAVU.             PRO PŘIPADY HAVÁRIÍ ZAJIŠŤUJEME 24 HODIN DENNĚ POHOTOVOST, NA JEJICH ŘEŠENÍ JSME VYBAVENI  POTŘEBNÝM MATERIÁLEM.            NA OBJEKTECH, KTERÉ MÁME SVĚŘENY DO SPRÁVY, ZAJIŠŤUJEME ÚKLIDY VLASTNÍMI PRACOVNÍKY.            SPECIÁLNÍ SLUŽBOU, KTEROU  POSKYTUJEME, JE  KONTROLA, DOHLED A  ÚDRŽBA DLOUHODOBĚ NEOBÝVANÝCH, NEBO PŘÍLEŽITOSTNĚ NAVŠTĚVOVANÝCH OBJEKTŮ. SAMOZŘEJMOSTÍ  U NAŠICH SLUŽEB JE NAPROSTÁ DISKRÉTNOST A SERIÓZNOST.          
            


»  ČINNOSTI FIRMY


»  KONTAKT


Mobil: +420 603 207 791
E-Mail: akrite@volny.cz

Adresa prodejny:
U Sila 1139
Liberec - Vratislavice  n/N. 

Otevírací doba zámkařství:
Po  08 - 17
Út   08 - 17
St   08 - 17
Čt   08 - 17
Pá   08 - 17